Rozpoczęcie realizacji projektu

Z dniem 1 marca 2018 r. rozpoczęliśmy realizację projektu Wsparcie integracji cudzoziemców na Mazowszu, który służy poprawie integracji obywateli państw trzecich zamieszkujących na terenie województwa mazowieckiego.

Liderem Projektu jest Mazowiecki Urząd Wojewódzki, który będzie realizował zadania projektowe wraz z 4 Partnerami: Fundacją Dla Somalii, Fundacją Nauki Języków Obcych Linguae Mundi, Fundacją Polskie Forum Migracyjne oraz Caritas Polska.

Zadania skierowano ku beneficjentom będą realizowane przez caritas Polska w Centrach Pomocy Migrantom. Obywatele państw trzecich zamieszkujący na terenie województwa mazowieckiego będą mogli uzyskać w nich wielowymiarową pomoc oraz informacje przydatne w procesie adaptacji i integracji społecznej. Projekt będzie realizowany do 28 lutego 2021 r.